/I Międzyszkolny Turniej Szachowy im. płk G. Langera

I Międzyszkolny Turniej Szachowy im. płk G. Langera

10 listopada o godzinie 10.00 rozpocznie się I Międzyszkolny Turniej im. płk Gwido Langera w Cieszynie.Zawody są organizowane w ramach obchodów 85 rocznicy złamania przez Polaków szyfrów Enigmy. Turniej organizuje Miasto Cieszyn we współpracy ze Starostwem Cieszyńskim, MUKS SZS Cieszyn i ZST w Cieszynie.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Technicznych im płk. Gwido Langera w Cieszynie przy ul. Frysztackiej 48. Na początku odbędzie się uroczyste otwarcie obchodów Dnia Enigmy w naszym mieście, a o godz. 10.15 rozpocznie się Turniej Szachowy. Na godzinę 14.00 przewidziała jest ceremonia wręczenia nagród. Udział w nim mogą wziąć 4-osobowe reprezentacje z cieszyńskich szkół. Warto zaznaczyć, że w miarę możliwości w tych reprezentacjach powinna znaleźć się minimum jedna dziewczyna. Szkoły mogą się zgłaszać do 7 listopada na adres email: sport@um.cieszyn.pl lub telefonicznie 33 4794 392 (393). Szczegóły w Komunikacie i na plakacie.

KOMUNIKAT

Burmistrz Miasta Cieszyna zaprasza do wzięcia udziału w turnieju. Liczymy na obecność reprezentacji wszystkich cieszyńskich szkół.

mat.pras.