/Historyczny Mecz Cieszyn vs. Łowicz

Historyczny Mecz Cieszyn vs. Łowicz

16 czerwca o godzinie 14.00 na boiskach piłkarskich „Pod Wałką” odbędzie się Historyczny Mecz Cieszyn kontra Łowicz. Mecz odbędzie się w ramach Święta Trzech Braci, a z okazji obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W składach obu drużyn zagrają byli piłkarze oraz zaproszeni goście np. Burmistrz Miasta Cieszyna. Zespoły wystąpią w strojach kadry narodowej z lat 1924-1929 i zagrają piłką charakterystyczną z tamtego okresu. Zachęcamy wszystkich kibiców, aby ubrać się w stroje z tamtej epoki i zasiąść na trybunach. W przerwie meczu wybierzemy najlepszy strój i wręczymy nagrodę specjalną. Również w przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych z nagrodami. Do pięknej oprawy meczu dołoży się także orkiestra dęta.

Zapraszamy w sobotę 16 czerwca na boiska piłkarskie „Pod Wałką”. Będzie grill, dobra muzyka, wspaniała atmosfera i piłkarskie emocje. Warto dodać, że przed meczem Cieszyn vs. Łowicz również „Pod Wałką” odbędą się Młodzieżowe Turnieje Piłkarskie. WSTĘP WOLNY!

Więcej: http://sport.cieszyn.pl/

mat. pras. (SP)