/Grupa Talkwalking zaprasza do wspólnych treningów

Grupa Talkwalking zaprasza do wspólnych treningów

Chcesz zacząć dbać o swoją kondycję i przygotowywać się do lata. Grupa TALKWALKING zaprasza do wspólnych treningów, które odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek.

Grupa TALKWALKING została założona przez Joannę Borus i Renatę Piekar.

Razem z Renią interesujemy się kategorią Wellness – zdrowym stylem życia. Wprowadzamy dobre nawyki żywieniowe, oczywiście zaczynając najpierw od siebie . Aktywność fizyczna jest nam bliska i zawsze nam towarzyszyła.
Renia dużo chodzi po górach, ja biegam, więc uznałyśmy, że marsze będą się odbywały w czasie wolnym od uprawiania  naszych sportów.
Przygoda z chodzeniem (na początku nie miałyśmy kijków) zaczęła się we wrześniu ubiegłego roku.
Spotykałyśmy się jeden,  czasami dwa razy w tygodniu i któregoś dnia zrodził się pomysł, aby zaprosić do wspólnego chodzenia nasze znajome.
Umieściłyśmy wpis na Facebook’ u z zaproszeniem. Okazało się, że to dobry pomysł i chętne dziewczyny dołączyły już w połowie listopada.
Grupę nazwałyśmy TALKWALKING łącząc możliwość poplotkowania razem z ruchem.


Obecnie grupa TALKWALKING umawia się regularnie w każdy poniedziałek i czwartek na parkingu Pod Wałką w Cieszynie o godzinie18.30 i chodzimy na dystansie ok. 10 km.
Jeśli pojawia się nowa osoba, to ustalamy, czy da radę tyle przejść i jakie tempo jej odpowiada.
Jest nas stała grupka wspaniałych, interesujących i cudownych kobiet w różnym wieku , którym przyświeca jeden cel ” Być zdrową, czuć się dobrze i wyglądać pięknie”.


Myślę, że teraz na wiosnę będzie nas jeszcze więcej, ponieważ jest to idealny moment , aby zacząć dbać o siebie i swoje zdrowie.

Kontakt z Grupą TALKWALKING

Renata Piekar

tel.  505902825

Joanna Borus

tel. 727548613

 

fot. nadesłane

mat.pras. (MK)