/GKS Czarni Jaworze – LKS Błyskawica Drogomyśl 1:1 (1:0)

GKS Czarni Jaworze – LKS Błyskawica Drogomyśl 1:1 (1:0)

Twardą walkę jaką pokazały oba zespoły na boisku oraz obustronne samozaparcie ukazują trudy walki w meczu „Czarnych” z „Błyskawicą”, które odbyło się wczesnym niedzielnym popołudniem (4.11.2018 r.) na boisku w Jaworzu podczas kończącej się 15 kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej.
Słoneczny dzień zachęcił wielu kibiców piłki nożnej do odwiedzenia stadionu przy ul. Koralowej w Jaworzu, gdzie miejscowy GKS podejmował gości z Drogomyśla w ramach kolejnej serii gier Bielskiej Ligi Okręgowej.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy po pięknej kontrze objęli prowadzenie już w 20 minucie spotkania. Taki wynik ku uciesze kibiców utrzymuje się do przerwy. Druga połowa spotkania niewiele odbiegała od pierwszej. Twarda walka pod obiema bramkami zaowocowała wyrównaniem w 58 minucie spotkania. Taki wynik na tablicy utrzymał się już do ostatniego gwizdka arbitra.

Zatem oba zespoły podzieliły pomiędzy sobą punkty. Mimo takiego obrotu sytuacji Drogomyśl utrzymuje znakomite drugie miejsce w tabeli z 37 punktami, tracąc do lidera zaledwie jedno oczko, a gracze z Jaworza po piętnastej serii gier plasują się na 13 miejscu z 17 oczkami na koncie.

Zapraszamy do poniższej foto-relacji ze spotkania Jaworze – Drogomyśl.

fot. Andrzej Mrowczyk

(AM)