/FESTIWAL „DZIĘKUJEMY POLSKO” już 3.11.2018 w Palladium

FESTIWAL „DZIĘKUJEMY POLSKO” już 3.11.2018 w Palladium

„DZIĘKUJEMY POLSKO” to wyjątkowy rodzinny festiwal organizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Podczas Festiwalu usłyszymy koncerty artystów prezentujących różne style muzyczne, co pozwoli nam w jeden dzień otrzymać dawkę porządnej muzyki z rodzimego podwórka.

Plejada gwiazd

Festiwal rozpocznie Arka Noego, która jest propozycją nie tylko dla najmłodszych słuchaczy, bo przecież na koncercie tego projektu bawią się całe rodziny. Pawbeats z live bandem oraz zaproszonymi gośćmi (Marika, Masia, Dwa Sławy, VNM, Bisz (B.O.K), Robert Cichy, Te-Tris), zaprezentuje nam mieszkankę hip-hop’u oraz pop’owej energii z domieszką elektroniki.
Luxtorpeda to gwarancja rock’a z najwyższej półki, a Maleo Reggae Rockers to legenda polskiej sceny reggae. Eldo wraz z Daniel Drumz przeniosą nas w hip-hop’owe klimaty. Robert Cichy da popis gitarowego sznytu, a Panny Wyklęte w składzie Halina Mlynkova, Natalia Kukulska, Marika, Kasia Moś, Kasia Malejonek, Zespół Dziewczyny (Ola Nowak i Ania Szafraniec), dadzą koncert określany często widowiskiem muzyczno-historycznym.

Wolność przede wszystkim

Mamy tu zatem wszystko – znakomity zestaw artystów, rozrywkę i edukację. Tym właśnie jest wolność, którą dane nam będzie wspólnie świętować podczas tego wydarzenia. Festiwal, który odbędzie się na kilka dni przez Świętem Niepodległości jest dobrą okazją do tego by się dobrze bawić, ale też na chwilę zatrzymać i zastanowić za co dziękujemy Polsce… Być może jest to wydarzenie, które wpisze się na stałe w mapę imprez w Warszawie.

Festiwal „Dziękujemy Polsko” dofinansowano ze środków Programu
Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu
Dotacyjnego „Niepodległa”.
Partnerzy: LOTTO, PKN ORLEN
Patronat medialny: Polskie Radio Program III

WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/495353057644168/