/EWA KASPRZYK: „MIŁ.OŚĆ” [RECENZJA]

EWA KASPRZYK: „MIŁ.OŚĆ” [RECENZJA]

„MIŁ.OŚĆ” nie jest nową propozycją na rynku. Książka znanej i lubianej aktorki Ewy Kasprzyk swoją premierę miała we wrześniu 2013 roku. Jej autorem jest Marcin Kędziak.

Niektóre lektury nie trafiają do nas tuż po premierze. Często bywa tak, że o wielu z nich dowiadujemy się przypadkiem. Tak było ze mną w tym wypadku. Kiedy poszukiwałam fajnej lektury na wiosenne popołudnie, natknęłam się w internecie na tę pozycję. Byłam jej bardzo ciekawa, kupiłam więc bez chwili wahania.

„MIŁ.OŚĆ” jest inna od książek, do których jestem przyzwyczajona. Jest połączeniem wielu elementów. Znajdziemy w niej dialog aktorki z autorem książki Marcinem Kędziakiem, ale również zapiski z pamiętnika Kasprzyk, fragmenty starych listów i dużo zdjęć. Wszystko to okraszone ciekawymi opowieściami o zawodzie aktora, kulisach teatru, ale też o tajemnicach castingów i życiu prywatnym.

Jaka naprawdę jest Ewa Kasprzyk? Przekonacie się Państwo po przeczytaniu tej książki. Aktorka, miłośniczka swojego zawodu, ale także marzycielka, wracająca do wspomnień. Podróżniczka, wieczna odkrywczyni.

Moim zdaniem książka skierowana jest do osób, które interesują się teatrem, ale także podróżami. Może właśnie dzięki lekturze odkryjecie miejsce, które chcielibyście poznać?

Przyjemnej lektury.

fot. mat. pras.

(MM)