/Balik dzieci podopiecznych Fundacji „Ogniwo”

Balik dzieci podopiecznych Fundacji „Ogniwo”

Fundacja Ogniwo z Jastrzębia Zdroju powstała w 2010 roku z myślą o niepełnosprawnych dzieciach oraz ich rodzicach i opiekunach.
W Fundacji pomagają pozyskać środki na ich niezbędną rehabilitację i leczenie. Refundują zakup lekarstw, sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego oraz pomocy edukacyjnych. W  najbliższym środowisku Fundacji jest wiele osób pokrzywdzonych, niepełnosprawnych, którym potrzebna jest pomoc i o którą się do niej zwracają.

W dniu 10 lutego 2018 r. w siedzibie Fundacji, przy ul. Towarowej 4 w Jastrzębiu Zdroju odbył się wielki balik dla wszystkich dzieci, podopiecznych tej organizacji oraz ich rodziców i opiekunów. Było to już trzecie wydarzenie zorganizowane przez Ogniwo.

 

Podczas tegorocznego wspaniałego baliku dzieci wspólnie bawiły się, radośnie świętowały.

1% podatku dla Fundacji Ogniwo:  0000 36 44 36

Twój 1% podatku wspomaga podopiecznych! Dzięki Tobie będą mogli pomagać przeznaczając środki na niezbędną rehabilitację oraz leczenie. Refundują również zakup lekarstw, sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz pomocy edukacyjnych. Jednym ze sposobów wsparcia organizacji ze statusem OPP jest przekazanie 1 procenta podatku podczas wypełniania zeznania podatkowego.

Jak przekazać jeden procent? To bardzo proste!

Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce formularza zeznania podatkowego wpiszesz:

numer KRS:  0000 36 44 36

kwota 1% swojego podatku

W składanym zeznaniu  możesz wyrazić zgodę, aby Fundacja Ogniwo otrzymała Twoje dane osobowe.

Konto bankowe dla darczyńców:

68 8470 0001 2001 0044 2985 0001

Fot. Piotr Kolorz

(SP)