/Next Door To Heaven zagra w Polsce!! Posłuchajcie najnowszego singla „Light”

Next Door To Heaven zagra w Polsce!! Posłuchajcie najnowszego singla „Light”

Rosyjski zespół, reprezentant progresywnego metalu z kobiecym wokalem Next Door To Heaven niebawem wyda swój pierwszy pełnowymiarowy album „5 Ways To Accept” (wydawnictwo Sliptrick Records) w czerwcu 2019.

Nowy teledysk do piosenki „Light”, promujący nowy album oraz liczne występy na żywo, które także promują nadchodzący album, mogą być dobrym testem, aby spróbować tego, jak może wyglądać album tego bardzo ciekawego zespołu.

W ramach europejskiej trasy Next Door To Heaven odwiedzą także Polskę.  21 maja Rosjanie zagrają w Krakowie, a dzień później w Bielsku Białej.Next Door To Heaven powstało w Sankt Petersburgu 1 września 2014 roku. Zespół został założony przez Eugene’a Mazunova (muzyka, gitara, gitara basowa, back vox) i Darię Mazunovą (vox i teksty).

Next Door To Heaven gra progresywny / alternatywny metal i post grunge (pierwszy album).  Debiutancki album Next Door To Heaven ukazał się 30 marca 2016 roku.  W sierpniu 2016 r. Next Door To Heaven otworzył koncert RED w St.Petersburg, a pierwszy album „Exit Station” został wydany w listopadzie 2016 roku.

Od tego czasu muzyka zespołu można było posłuchać w kilku stacjach radiowych w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie. Singiel „Out of the fire” został wydany w kwietniu 2017 roku, a kolejna epka „Starry sky” ukazała się 23 grudnia 2017 roku.


Nowa piosenka została wydana we wrześniu 2018 roku, nazywa się „Light” i promuje najnowszy album grupy. Piosenka ma w sobie dużo muzycznej mocy, a zespół nieustannie pracuje nad poprawą brzmienia swoich piosenek. Miksowanie i mastering wykonał świetny realizator dźwięku – Henrik Udd.


Przeczytaj w Internecie:

https://www.facebook.com/nextdoortoheaven/
https://youtu.be/-aAFUnk4CvM